Risograf

Czym jest Risograf ? Risograf jest wysokowydajnym, wielofunkcyjnym cyfrowym urządzeniem drukującym. Łączy w sobie trzy podstawowe procesy: skanowania, tworzenia matrycy i szybkiego druku.

Charakteryzuje się łatwością obsługi kserografu, ekonomicznością powielacza i wytrzymałością maszyny offsetowej. Łącząc risograf z komputerem kompatybilnym z IBM PC lub MAC uzyskuje się pełny cyfrowy system druku.

Risograf z założenia wypełnia lukę pomiędzy kserografem a offsetem, najlepiej nadając się do tych problematycznych nakładów, które są zbyt duże dla kserografu, a mało opłacalne dla offsetu. Nakłady te zawierają się w przedziale od 20 do 4000 wydruków lub kopii.
Risograf oferuje jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie nie osiągalne przy zastosowaniu innych technik druku. Risografia łącząc w sobie cyfrowe przetwarzanie obrazu z drukiem farbą na różnych rodzajach papieru, stanowi ekonomiczny, wygodny, szybki i bardzo uniwersalny system.

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą, skontaktuj się z nami wysyłając do nas bezpośrednio formularz kontaktowy z tej oferty!